image

هسته اولیه بناشهرسازه زمانی شکل گرفت که اعضا گروه در عین حال که تجربه حضور چندین ساله در سازمان ها و ارگان های  مرتبط با مسکن را داشتند با توجه به تجربه و علاقه شان، فعالیت های عمرانی نیز در اولویت کارشان قرار گرفت.

ایده ای که در ذهن گروه قرار داشت این بود که اعضا به طور منسجم  و  همزمان  در کنار هم  و بصورت چند بخشی روی پروژه ها کار کنند و گروه به صورت مداوم یک پروژه را جلو ببرد.

با افزایش تجربه اعضا و فرصت فعالیت و پررنگ شدن فعالیت های مشترک، بناشهرسازه در زمینه فعالیت های عمرانی و ساختمانی در سال 1386 شروع به فعالیت کرد.

چرا بناشهرسازه را انتخاب کنیم؟

این مجموعه برای مشتریان خود صرفا سازنده و مجری پروژه نیست، بناشهرسازه به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان و ارائه مشاوره جهت رفع دغدغه های ذهنی آنهاست(خصوصا مشتریانی که تجربه فعالیت عمرانی کمتری دارند).

در دیدگاه ما ارائه خدمات به مشتریان یک فرآیند درازمدت و در عین حال مناسب و سودمند برای دو طرف است، به همین جهت همواره سعی کرده ایم بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه نماییم.

این مجموعه در عین حال که خود را مجری پروژه مشتریان می داند، خود را به عنوان یک مشاور و بخشی از تیم مشتریان درنظر می گیرد.

مدیرعامل: مهندس علی شیرزاد

سوابق تحصیلی:

کارشناسی مهندسی عمران

کارشناسی مهندسی شهرسازی

کارشناسی ارشد معماری

سوابق کاری:

مدیریت و سرپرستی پروژه های عمرانی و مسکونی متعدد در استان

پایه 2 طراحی و نظارت سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی

یک دهه فعالیت در حوزه شهرسازی و معماری شهرداری مشهد

15 سال سابقه فعالیت عمرانی در استان

image

صلاحیت پیمانکاری سازمان برنامه و بودجه کشور

image

مجری حقوقی سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی

تماس با ما

051-38482040     09152190104

ایمیل ما